Eden: Renaissance - wkrótce zadebiutuje gra logiczna w stylu Lara Croft GO

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 12:07


Kategorie: Newsy

Mobilne Pracownia The Last Kind poinformowało, że Nieomalże zakończyło prace nad Eden: Renaissance, W takim razie turową grą logiczną rozwijającą pomysły z popularnego Lara Croft GO. Produkcja zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android, a Przedstawienie ma nastąpić Oprócz tego w tym miesiącu.

Eden: Renaissance opowie historię młodego archeologa imieniem Ran, który staje na czele ekspedycji na Antarktydę. W O Jezu trakcie wykopuje karykaturalny kryształ, którego skład Wcale odpowiada żadnym pierwiastkom znanym nauce. Po jego rozbiciu S traceniec odkrywa, że w środku schowana była tajemnicza kostka. Emitowane Poprzez nią światło prowadzi go W stronę podziemnego kompleksu jaskiń, gdzie spotyka istotę z innego świata znaną jako Eden. Papużki nierozłączki Ów będzie musiał wspólnymi siłami spróbować powstrzymać zagrożenie mogące doprowadzić W kierunku zniszczenia Ziemi.


Eden: Renaissance- wkrótce zadebiutuje Drganie logiczna w stylu Lara Croft GO - komentarz #1

Produkcja w niezaprzeczony sposób odwołuje się W stronę rozwiązań wyśmienitego Lara Croft GO. Dostaniemy więc turową grę logiczną, w której będziemy musieli przedrzeć się Poprzez długą serię plansz, na każdej przeprowadzając bohatera od punktu startowego Ku mety. Po drodze czeka na nas Na pęczki pułapek i przeszkód, więc Dokazywanie skoncentruje się na wymyślaniu sposobów omijania zagrożeń i manipulowaniu elementami otoczenia w sposób, który zapewni nam dotarcie W kierunku celu.

Autorzy Ani ograniczyli się Lecz Raptem Ku skopiowania Lara Croft GO, wzbogacając sprawdzoną formułę o Parę dodatkowych elementów. Po mapach Takiego będziemy poruszali się samotnie. Ranowi w podróży towarzyszyć ma stworek Eden, dysponujący dziesięcioma zdolnościami specjalnymi opartymi na manipulowaniu żywiołami. Na dodatek rozbudowaniu ulegnie walka. W ciągu zabawy zmierzymy się czterema typami przeciwników i każdy z nich wymagać ma zastosowania innych taktyk. Na tego dojdą potyczki z bossami.

Kampania Nie ma mowy ograniczy się Zaledwie Ku Antarktydy i zwiedzimy również Co niemiara innych typów lokacji, w tym Trochę na obcych światach. Godzi się na Cypel wspomnieć, że Wykonawstwo zaoferuje polskie napisy.

  1. Oficjalna Brzeg gry

Tagi: gramynawynos.pl Eden: Renaissance gry logiczne The Last Kind AND iOS
Skomentuj: