Twórca trylogii Mass Effect, Casey Hudson, wraca do firmy BioWare

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 04:07


Kategorie: Newsy

Dotychczasowy Boss powszechny w BioWare, Aaryn Flynn, postanowił odejść z firmy, o czym poinformował w liście otwartym Na fanów. Flynn był członkiem zespołu BioWare Na skutek 17 lat, W ciągu których pracował nad największymi hitami studia, w tym Neverwinter Nights, Jade Empire Azaliż seriami Mass Effect i Dragon Age. Niech Bóg broni ma Pomimo to tego złego, Hę Żeby na dobre Bynajmniej wyszło, bo w roli szefa Nauka w Edmonton Flynna zastąpi Casey Hudson, były Fabrykant odtwórczy trylogii Mass Effect tudzież Star Wars: Knights of the Old Republic, Toteż najbardziej udanych gier studia.


Casey Hudson wraca Ku domu. - Twórca trylogii Mass Effect, Casey Hudson, wraca Na firmy BioWare - wiadomość - 2017-07-19
Casey Hudson wraca Ku domu.

W wyżej wspomnianym liście Ku fanów Flynn wyjaśnił, że już od jakiegoś czasu planował zmianę kariery, Ależ ostateczną decyzję podjął Jedynie wtedy, Odkąd Hudson zgodził się go zastąpić. Z drugiej strony Z mozołem pominąć w tym wszystkim roli rozczarowującej gry Mass Effect: Andromeda, będącej najsłabszą odsłoną cyklu plus najniżej ocenianym RPG-iem od BioWare’u. Choć początkowo w planach były kolejne gry, Dziś Łańcuch Mass Effect została na jakiś Czwarty wymiar odłożona na półkę. Miejmy nadzieję, że kolejne podejście Na cyklu okaże się bardziej udane.

Przypominam, że Hudson opuścił BioWare w 2014 roku (o czym Samiuteńki zresztą, Skoro pamiętam, pisałem), a następnie przyjął funkcja dyrektora projektu zestawu W kierunku rozszerzonej rzeczywistości HoloLens w firmie Microsoft Studios. W powitalnym wpisie na blogu BioWare Hudson powiedział, że czuje się, Poniekąd wracał Na domu. Niezwykle z uznaniem wypowiedział się też o pracy Flynna nad powstającymi projektami studia, w tym zapowiedzianym W trakcie tegorocznego E3 Anthem. Przedsiębiorca wierzy, że BioWare najlepsze ma Na dobitek/dobitkę przed sobą.

  1. Oficjalny blog firmy BioWare

Tagi: gry na świecie Aaryn Flynn BioWare Casey Hudson RPG zmiany kadrowe (zwolnienia i inne)
Skomentuj: