Twórca trylogii Mass Effect, Casey Hudson, wraca do firmy BioWare

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 04:07


Kategorie: Newsy

Dotychczasowy Szef powszechny w BioWare, Aaryn Flynn, postanowił odejść z firmy, o czym poinformował w liście otwartym W kierunku fanów. Flynn był członkiem zespołu BioWare Via 17 lat, W czasie których pracował nad największymi hitami studia, w tym Neverwinter Nights, Jade Empire Zali seriami Mass Effect i Dragon Age. Pod żadnym pozorem ma Ale tego złego, He Ażeby na dobre Ani wyszło, ponieważ w roli szefa Nauka w Edmonton Flynna zastąpi Casey Hudson, były Fabrykant odtwórczy trylogii Mass Effect i Star Wars: Knights of the Old Republic, Znakiem tego najbardziej udanych gier studia.


Casey Hudson wraca Ku domu. - Twórca trylogii Mass Effect, Casey Hudson, wraca Na firmy BioWare - wiadomość - 2017-07-19
Casey Hudson wraca W kierunku domu.

W wyżej wspomnianym liście W kierunku fanów Flynn wyjaśnił, że już od jakiegoś czasu planował zmianę kariery, Bynajmniej ostateczną decyzję podjął Zaledwie wtedy, Jak tylko Hudson zgodził się go zastąpić. Z drugiej strony Z mozołem pominąć w tym wszystkim roli rozczarowującej gry Mass Effect: Andromeda, będącej najsłabszą odsłoną cyklu jak również najniżej ocenianym RPG-iem od BioWare’u. Choć początkowo w planach były kolejne gry, Dziś Szereg Mass Effect została na jakiś Chwila odłożona na półkę. Miejmy nadzieję, że kolejne podejście Ku cyklu okaże się bardziej udane.

Przypominam, że Hudson opuścił BioWare w 2014 roku (o czym Samiutki zresztą, I pamiętam, pisałem), a następnie przyjął pogląd dyrektora projektu zestawu Na rozszerzonej rzeczywistości HoloLens w firmie Microsoft Studios. W powitalnym wpisie na blogu BioWare Hudson powiedział, że czuje się, (tak) jak gdyby wracał W kierunku domu. Tęgo korzystnie wypowiedział się też o pracy Flynna nad powstającymi projektami studia, w tym zapowiedzianym Pośród tegorocznego E3 Anthem. Przedsiębiorca wierzy, że BioWare najlepsze ma W dalszym ciągu przed sobą.

  1. Oficjalny blog firmy BioWare

Tagi: gry na świecie Aaryn Flynn BioWare Casey Hudson RPG zmiany kadrowe (zwolnienia i inne)
Skomentuj: