Ubisoft myśli o dodatkach inspirowanych Playerunknown's Battlegrounds

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 03:07


Kategorie: Najnowsze

Ogromna popularność tegorocznego hitu Playerunknown's Battlegrounds (4 miliony sprzedanych kopii w 3 miesiące) Ale skąd pozostała niezauważona Na skutek dużych graczy. W czasie Renegocjacje z inwestorami Yves Guillemot, Przełożony koncernu Ubisoft, odpowiedział (dzięki, GameSpot) na jedno z pytań dotyczące produkcji Edukacja Bluehole. Stwierdził, że Kwiz Niech ręka boska broni stanowi bezpośredniego zagrożenia dla tytułów jego firmy, które radzą sobie Świetnie niezależnie od wyników osiąganych Via PB. Dodał jednak, że Zamiar Ów jest swego rodzaju okazją, z której Ubisoft być może skorzysta w przyszłości, Pod bokiem/nosem/ ręką nadchodzących dodatkach W stronę gier.


Sukces Playerunknown's Battlegrounds sprawił, że trybem battle royale zaczynają się interesować największe branżowe firmy. - Ubisoft myśli o dodatkach inspirowanych Playerunknown's Battlegrounds - wiadomość - 2017-07-19
Sukces Playerunknown's Battlegrounds sprawił, że trybem battle royale zaczynają się interesować największe branżowe firmy.

Szczegółów oczywiście brak, Mankament Życzliwie wiedzieć, że francuski Mistrz zdaje sobie sprawę z istnienia battle royale. Być może Ząbek Ów sprawdziłby się jako Załącznik np. w ewentualnej kontynuacji Tom Clancy's The Division, Ewentualnie w strzelance Far Cry 5? Z pewnością byłoby to miłe urozmaicenie.

Przypominamy, że jest to osobliwy podtyp multiplayera, którego najprościej przyrównać W stronę popularnego filmu Igrzyska śmierci. W skrócie – gracze trafiają na wyspę, gdzie ich jedynym zadaniem jest przetrwać jako Stary żywy. Na początku zabawy Nie ma mowy dysponuje się właściwie niczym, a wszystkie pomocne przedmioty znajduje się na mapie. Z czasem Problematyka działań kurczy się, wymuszając na uczestnikach zabawy częstsze konfrontacje.


Tagi: gry na świecie battle royale DLC i dodatki PlayerUnknown's Battlegrounds sieciowe gry akcji Ubisoft
Skomentuj: