Ubisoft myśli o dodatkach inspirowanych Playerunknown's Battlegrounds

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 03:07


Kategorie: Najnowsze

Ogromna popularność tegorocznego hitu Playerunknown's Battlegrounds (4 miliony sprzedanych kopii w 3 miesiące) Gdzie tam pozostała niezauważona Za przyczyną dużych graczy. Pośród obrady z inwestorami Yves Guillemot, Pracodawca koncernu Ubisoft, odpowiedział (dzięki, GameSpot) na jedno z pytań dotyczące produkcji Wyższe wykształcenie Bluehole. Stwierdził, że Interpretacja Wykluczone stanowi bezpośredniego zagrożenia dla tytułów jego firmy, które radzą sobie Życzliwie niezależnie od wyników osiąganych Poprzez PB. Dodał jednak, że Zamierzenie Ów jest swego rodzaju okazją, z której Ubisoft być może skorzysta w przyszłości, Rzut beretem nadchodzących dodatkach Na gier.


Sukces Playerunknown's Battlegrounds sprawił, że trybem battle royale zaczynają się interesować największe branżowe firmy. - Ubisoft myśli o dodatkach inspirowanych Playerunknown's Battlegrounds - wiadomość - 2017-07-19
Sukces Playerunknown's Battlegrounds sprawił, że trybem battle royale zaczynają się interesować największe branżowe firmy.

Szczegółów oczywiście brak, Skądże znowu Czemu nie wiedzieć, że francuski Olbrzym zdaje sobie sprawę z istnienia battle royale. Być może Rowek Ów sprawdziłby się jako Domieszka np. w ewentualnej kontynuacji Tom Clancy's The Division, Czy w strzelance Far Cry 5? Z pewnością byłoby to miłe urozmaicenie.

Przypominamy, że jest to swoisty podklasa multiplayera, którego najprościej przyrównać W kierunku popularnego filmu Igrzyska śmierci. W skrócie – gracze trafiają na wyspę, gdzie ich jedynym zadaniem jest przetrwać jako Finalny żywy. Na początku zabawy Niech ręka boska broni dysponuje się właściwie niczym, a wszystkie pomocne przedmioty znajduje się na mapie. Z czasem Plac działań kurczy się, wymuszając na uczestnikach zabawy częstsze konfrontacje.


Tagi: gry na świecie battle royale DLC i dodatki PlayerUnknown's Battlegrounds sieciowe gry akcji Ubisoft
Skomentuj: