Wieści ze świata (Mafia III, Hollow Knight, Absolver, FIFA 14) 19/7/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 05:07


Kategorie: Najnowsze

Mafia III – w dodatku Godło czasów wyremontujemy Fast food Sammy’ego

Studio Hangar 13 opublikowało (jak) z igły materiał VCR związany z dodatkiem Znak czasów (Sign of the Times) Ku gry Mafia III. W rozszerzeniu będziemy starali się rozwikłać zagadkę tajemniczej sekty, która rozpanoszyła się w Nowym Bordeaux. Zabawa zacznie się w spalonym barze Sammy’ego, który będziemy mogli w późniejszym czasie wyremontować. Związanych będzie z tym Nielicho elementów – odtworzenie budynku to podstawa, Wada oprócz tego wspomniano np. o kupnie nowej szafy grającej Azali zatrudnieniu zespołu, który zacznie grać w knajpie, jeżeli pomożemy pewnemu perkusiście. Wykonując misje poboczne znajdziemy też innych pracowników.

Hollow Knight - Hidden Dreams ukaże się w sierpniu

Udana metroidvania Hollow Knight doczeka się wkrótce pierwszego darmowego dodatku Hidden Dreams. Wiedzieliśmy o tym Choć od czerwca bieżącego roku, Tylko Po to dziś poznaliśmy dokładny Dzień debiutu nowej zawartości. Zespół Bractwo Cherry udostępni ją 3 sierpnia. Fani produkcji mogą liczyć na dwóch nowych bossów, tyle samo utworów przygrywających W czasie tych potyczek, Dream Gate (nowy sposób na szybkie przemieszczanie się) a również kolejną stację.

Hollow Knight dostępne jest od kilku miesięcy w ramach cyfrowej dystrybucji na komputerach osobistych. W przyszłości Wyrób pojawi się także na konsoli Nintendo Switch.

Absolver – informacje o pre-orderach, edycji specjalnej i Dalszy zwiastun

Poznaliśmy kolejne informacje związane z grą akcji Absolver od Wyższe wykształcenie Slocla. Na widocznym poniżej zwiastunie zaprezentowano umiejętności i bronie, a Komplementarnie dowiedzieliśmy się o pre-orderach i edycji specjalnej. Zamówienia przedpremierowe możecie już składać Po pośrednictwem oficjalnej strony produkcji. Jeżeli skusicie się na zakup, to dostaniecie Labyrinth Prospect Mask, Plik Uring Priest i 10% zniżkę, płacąc tym samym 26,99 euro (ok. 113 zł) Miast 29,99 euro na Steamie i tyle samo w PlayStation Store, Atoli w momencie pisania tej wiadomości tytuł Nie ma mowy znajdował się W dalszym ciągu w ofercie sklepu, Nie mniej niż tego polskiego.

Ponadto na stronie gry dostępne jest Ogłoszenie drukiem pudełkowe, w cenie 74,99 dolarów (ok. 274 zł). Znajduje się w Zanim sama produkcja, naklejki, kamuflaż i książka z grafikami The Art of Absolver. Prapremiera Absolvera została zaplanowana na 29 sierpnia bieżącego roku.


Wieści ze świata (Mafia III, Hollow Knight, Absolver, FIFA 14) 19/7/2017 - wyjaśnienie #1

W październiku EA wyłączy serwery gry FIFA 14

Firma Electronic Arts poinformowała, że 18 października wyłączy serwery gry FIFA 14 na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox 360 i Xbox One tudzież komputerach osobistych. Oznacza to, że funkcje sieciowe produkcji przestaną być dostępne – dotyczy to również trybu Ultimate Zespół (PC, PS3, PS4, X360 i XOne). W dodatku tytuł zostanie usunięty z usługi EA Access, choć gracze, którzy ściągną go wcześniej, będą Następnie mogli bawić się ze sztuczną inteligencją.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) Electronic Arts Inc. piłka nożna (gry) Wieści ze świata wyłączenie serwerów PC X360 PS3 PSV PS4 XONE
Skomentuj: