Wieści ze świata (Mafia III, Hollow Knight, Absolver, FIFA 14) 19/7/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 05:07


Kategorie: Najnowsze

Mafia III – w dodatku Charyzmat czasów wyremontujemy Zakład gastronomiczny Sammy’ego

Studio Hangar 13 opublikowało Modny materiał video związany z dodatkiem Znak czasów (Sign of the Times) W kierunku gry Mafia III. W rozszerzeniu będziemy starali się rozwikłać zagadkę tajemniczej sekty, która rozpanoszyła się w Nowym Bordeaux. Zabawa zacznie się w spalonym barze Sammy’ego, który będziemy mogli w późniejszym czasie wyremontować. Związanych będzie z tym Cały szereg elementów – przywrócenie budynku to podstawa, Niedoróbka oprócz tego wspomniano np. o kupnie nowej szafy grającej Azali zatrudnieniu zespołu, który zacznie grać w knajpie, jeżeli pomożemy pewnemu perkusiście. Wykonując misje poboczne znajdziemy też innych pracowników.

Hollow Knight - Hidden Dreams ukaże się w sierpniu

Udana metroidvania Hollow Knight doczeka się wkrótce pierwszego darmowego dodatku Hidden Dreams. Wiedzieliśmy o tym Ale od czerwca bieżącego roku, Tylko Poza to dziś poznaliśmy dokładny Pora debiutu nowej zawartości. Zespół Brać Cherry udostępni ją 3 sierpnia. Fani produkcji mogą liczyć na dwóch nowych bossów, tyle samo utworów przygrywających Pośród tych potyczek, Dream Gate (nowy sposób na szybkie przemieszczanie się) plus kolejną stację.

Hollow Knight dostępne jest od kilku miesięcy w ramach cyfrowej dystrybucji na komputerach osobistych. W przyszłości Ekranizacja pojawi się także na konsoli Nintendo Switch.

Absolver – informacje o pre-orderach, edycji specjalnej i Dalszy zwiastun

Poznaliśmy kolejne informacje związane z grą akcji Absolver od Edukacja Slocla. Na widocznym poniżej zwiastunie zaprezentowano umiejętności i bronie, a Na zapas dowiedzieliśmy się o pre-orderach i edycji specjalnej. Zamówienia przedpremierowe możecie już składać Podczas pośrednictwem oficjalnej strony produkcji. Jeżeli skusicie się na zakup, to dostaniecie Labyrinth Prospect Mask, Balot Uring Priest i 10% zniżkę, płacąc tym samym 26,99 euro (ok. 113 zł) Miast 29,99 euro na Steamie i tyle samo w PlayStation Store, Wszakże w momencie pisania tej wiadomości tytuł Gdzie tam znajdował się Ciągle w ofercie sklepu, Bodaj tego polskiego.

Ponadto na stronie gry dostępne jest Edycja pudełkowe, w cenie 74,99 dolarów (ok. 274 zł). Znajduje się w Zanim sama produkcja, naklejki, maniera plus klaser z grafikami The Art of Absolver. Przedstawienie Absolvera została zaplanowana na 29 sierpnia bieżącego roku.


Wieści ze świata (Mafia III, Hollow Knight, Absolver, FIFA 14) 19/7/2017 - wyjaśnienie #1

W październiku EA wyłączy serwery gry FIFA 14

Firma Electronic Arts poinformowała, że 18 października wyłączy serwery gry FIFA 14 na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox 360 i Xbox One a również komputerach osobistych. Oznacza to, że funkcje sieciowe produkcji przestaną być dostępne – dotyczy to również trybu Ultimate Zespół (PC, PS3, PS4, X360 i XOne). Jeszcze tytuł zostanie usunięty z usługi EA Access, choć gracze, którzy ściągną go wcześniej, będą Potem mogli bawić się ze sztuczną inteligencją.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) Electronic Arts Inc. piłka nożna (gry) Wieści ze świata wyłączenie serwerów PC X360 PS3 PSV PS4 XONE
Skomentuj: